Благодійний проект “Добро у життя”, вистава “Собаки”

 

69d4039a9ce7

З 29 по 31 жовтня до м.Києва їде соціальний благодійний проект Херсонського Таврійського ліцею мистецтв “Добро у життя”. У рамках якого, на декількох сценічних майданчиках столиці, буде показано виставу “Собаки” за п’єсою Віри Копилової. Проста історія про бездомних тварин, покинутих і забутих усіма, що намагаються вижити в яру і не втратити відчуття гідності та віри у щасливе майбутнє.
Чи про собак вистава? Чи може про людей?.. Вирішувати глядачеві.
Учасники Зразкового театрального колективу «Соняшник», керівник Інна Петрівна Богданова, втілюють на сцені образи сьогодення. У виставі розкриваються теми милосердя, толерантності, відповідальності за долю ближнього, волі до життя в умовах байдужості сучасного соціуму до проблем тих, хто опинився у скрутному становищі.
Соціальний проект “Добро у життя” створено у співпраці з благодійними фондами “Наш мир” і притулком для безпритульних тварин “Сіріус” у м.Київ. Кошти зібрані з показів вистави будуть передані на благодійні справи.
Показ вистав заплановано за таким графіком:
29 жовтня о 13.00 – актова зала Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (вул. Серова, 19)
30 жовтня о 17.00 – актова зала Київського вищого училища швейного та перукарського мистецтва (вул. Єреванська, 12 А )
31 жовтня о 18.00 – актова зала Гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (вул. Тургенівська 8)
Ми будемо раді бачити Вас у глядацькій залі. Приємного перегляду.


Comments are closed.